Postav sa na Lásku.

Celé “tajomstvo” môjho uzdravenia je založené na Láske.

To Šašoša ma naučila upierať svoj zrak na Krista za každých okolností hľadieť na Krista. Naučila ma tak veľa vecí, že by jedna kniha nestačila… nie to ešte blog. Nemá žiadne psychologické vzdelanie a tak či tak disociatívna porucha identity je stále nepreskúmaná… nie to ešte na Slovensku.

A tak sa postavila na Krista vo všetkom, čo robila.

Bol to jeden zdĺhavý proces, pri ktorom častokrát svoje veci odkladala na druhú koľaj, keď bola so mnou. Lebo sa vo mne stretala s 24 odlišnými osobnosťami rôzneho veku, pohlavia, názorov, identít a stále pri tom všetkom pamätala na to, že ja som tu tiež.

Vypočula si odo mňa celú škálu slov a slovníkov, jednala s rôznym druhom správania… ale každá jedna časť sa akosi postupom času odhodlala dôverovať Láske, o ktorej hovorila.

Boli momenty, keď všetko vyzeralo fajn a do toho ma preplo do niekoho iného, kto sa vôbec nemal fajn. Alebo niekomu musela vymýšľať aj päť rozprávok za sebou, kým sa dostala k tomu, že jej daná časť dovolila rozprávať s tou predchádzajúcou.

Niektoré sa chceli len túliť, stále… iné sa zase báli dotykov. Rešpektovala potrebu každého vo mne a s rovnakou úctou pristupovala ku všetkým.

Predstav si jednoducho malé dieťa, ktoré neústupčivo niečo vyžaduje… a ona s Láskou povedala, že teraz sa to nedá, vždy všetko vysvetlila, dookola, s Láskou. Rešpektovala hranice, ktoré si stanovili, pri prvom “Pusti ma. Alebo nedotýkaj sa.” pustila a nedotýkala sa… nikdy nič nesilila, nenútila, dávala slobodu.

Jednoducho milovala. Za každé slovo Láska si kľudne daj meno Ježiš. Lebo to, ako jednala by nikdy nedala bez Ježiša. Vlastne za to môže On. Ona len dovolila byť dostupnou.

A toto je vlastne to, čo Ti chcem povedať – dovoľ si byť dostupným pre Ježiša a budeš nástrojom v Jeho zázrakoch. Ako Šašoša. Ja som vlastne ich zázrak.

A ešte pre jeden dôvod píšem. Šašoša má neter, ktorú som si zvykla nazývať druhou Šašošou, lebo tiež vždy so mnou jednala so všetkými tými atribútmi Lásky. V skutočnosti sa narodila v ten deň ako ja, 11.apríla, len o pár rokov skôr. Ale nič to nemení na fakte, že sme dvojčatá. Volá sa Andy.

Andy má tri deti a manžela. Jej manžela pred pár dňami odviezla sanitka a ešte stále je na JISke. Volá sa George. Chcem Ťa poprosiť o modlitby, lebo situácia vyzerá zatiaľ nie veľmi dobre… ale keď staviam na Láske, tak nechcem na nej stavať len so svojim životom, ale aj s tým jeho. Chcem veriť v to, že deti budú mať naspäť svojho ocka a Andy svojho manžela. Prosim modli sa so mnou.

A tá posledná vec:

SK75 1100 0000 0026 1530 9468

Toto je číslo účtu na Andy. Chcem, aby napriek všetkému zažili na Východe Vianoce. Ak sa Ti dá, pridaj sa ku mne aj v tom, že podporíš túto rodinku. Vianoce už začínajú byť všade okolo nás, kam sa len pozriem, už sú svetielka. Páči sa mi to veľmi. Prosím zasvieť v ich živote aj Ty, či už modlitbou, alebo aj finančným prispevkom.

Som Ti vďačná už teraz.

Postav sa na Lásku a uvidíš, že hýbateľom zázrakov si aj Ty v Ňom.